آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با روزنامه نگاری می باشد که تاکنون هر چه نوشته ، مورد توجه مخاطبانش قرار نگرفته است . تا اینکه تصمیم می گیرد ، سلسله گزارش هایی را در رابطه با یک رمال به تحریر در آورد . با انتشار این گزارش ها ، نام احسان به عنوان یک روزنامه نگار موفق بر سر زبان ها می افتد .
1400/01/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با ماجراهی دختری ایرانی می باشد که به عنوان خبرنگار در  ایران ، عراق و فرانسه فعالیت دارد . در واقع دختر خبرنگار داستان ما ، قصد دارد تا تریبون مردم باشد و صدایشان را به گوش جهانیان برساند . در این رستا ، اتفاقات و حوادثی برای او رقم می خورد . 
1399/11/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : گاهی اوقات خوشبتی در یک رابطه کاملاً از روی شانس است .  شاید اگر دیگران از ما بترسند و مجبورشان کنیم تا با ما بمانند خیلی بهتر و قابل اعتماد تر از این باشد که آنها عاشقمان باشند . 
1399/11/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مخترع بازی ها و خالق سرزمین بازیووو می باشد که برای نجات سرزمین از  چنگ سیلوس در میان اهالی شهر به دنبال قهرمان می گردد .  که در این میان با ژوبین پسر بچه ی دست و پا چلفتی مواجه می شود فردی که برای این کار انتخابی بسیار نا مناسب می باشد . 
1399/10/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلم سینمایی انفردی به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان  در سال 1398 به مرحله ی فیلمبرداری رسید و به جلوی دوربین رفت . لازم به ذکر است که تا کنون در رابطه با داستان فیلم انفرادی مطالبی منتشر نشده است .
1399/09/12 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با داستان عاشقی پسری به نام جاوید ، دانشجوی پزشکی می باشد . پزشکی که از دیدن خون و مردگان هراس دارد . تا اینکه یک روز جاوید با دختری به نام مریم آشنا می شود و قصد ازدواج با او را دارد . اما در این میان با شرط شستن هفت مرده برای ازدواج با مریم رو به رو می شود .
1399/08/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خواهر و برادری به نام سمیره و رضا می باشد . که در آخرین روزهای مقاومت بخش غربی خرمشهر در سال 1359 همچون سایر مردم شهر در حال مقاومت و دفاع از شهر و آب و خاک خود هستند . رفته رفته حلقه ی محاصره ی دشمن تنگ تر می شود . آن هم در زمانی که پای سمیره شکسته است و نمی تواند فرار کند و مجبور می شود تا در خانه بماند . به همین جهت رضا نقشه ای می کشد و تصمیم می گیرد تا سمیره را در حیاط خانه با ایجاد یک پناهگاهی مخفی با مقدار کمی آب و غذا مخفی کند تا بتواند در موقعیتی مناسب و شبانه خواهرش را فراری دهد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : جوانی موفق به کسب اجازه پدر برای رفتن به جبهه نمی شود. او شبانه فرار کرده و بدون اطلاع به خانواده راهی جبهه می شود. پدر او به دنبالش می رود و...
1399/03/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...