آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلمنامه ی فیلم «گیج گاه » به قلم عادل تبریزی و ارسلان امیری در ژانر کمدی با محوریتی اجتماعی به تحریر در آمده است .  لازم به ذکر است که تا کنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی «گیج گاه» منتشر نشده است . 
1399/11/23 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با روستایی دور افتادی می باشد که سال های سال است که دیگر رونق سابق را ندارد .  عده ای از ساکنین روستا به شهر رفته اند و یا کوچ کرده اند ؛ عده ای دیگر هم مانده اند ، در حالی که در فقر و بدبختی به سر می برند .  روستا اما مهمانی دارد ... 
1399/11/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با معلمی دلسوز و وظیفه شناس می باشد که برای سامان دهی به  اوضاع ورزشی یک مدرسه ی قدیمی واقع در جنوب کشور اعزام می شود . در این میان معلم متوجه می شود که یکی از شاگردانش با قاچاقچیان در ارتباط می باشد و  با آنها همکاری می کند . به این ترتیب برای دستگیری قاچاقچیان تعقیب و گریز هایی صورت می گیرد .
1399/08/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خواهر و برادری به نام سمیره و رضا می باشد . که در آخرین روزهای مقاومت بخش غربی خرمشهر در سال 1359 همچون سایر مردم شهر در حال مقاومت و دفاع از شهر و آب و خاک خود هستند . رفته رفته حلقه ی محاصره ی دشمن تنگ تر می شود . آن هم در زمانی که پای سمیره شکسته است و نمی تواند فرار کند و مجبور می شود تا در خانه بماند . به همین جهت رضا نقشه ای می کشد و تصمیم می گیرد تا سمیره را در حیاط خانه با ایجاد یک پناهگاهی مخفی با مقدار کمی آب و غذا مخفی کند تا بتواند در موقعیتی مناسب و شبانه خواهرش را فراری دهد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام سارا است . سارا مدتی است که گرفتار مواد مخدر شده و آرش نامزدش که در تورنتو مشغول تحصیل است از این اوضاع بی اطلاع است . تا اینکه سارا یک ماه قبل از برگزاری مراسم ازدواج و بازگشت آرش از تورنتو تصمیم به ترک اعتیاد خود می گیرد . و در سفری با مادرش تصمیمی سخت و طاقت فرسا می گیرد .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی بازیگری به نام رضا گلزار می باشد . رضا مدتی است که از همسر خود جدا شده است . او و همسرش به یکدیگر علاقه ی شدیدی دارند اما  در این میان برخی ارتباطات رضا باعث نارضایتی همسرش می گردد و  زندگی آنها را دچار تنش هایی می نماید .
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دو دختر به نام رویا و شیرین می باشد که دوستی چند ساله دارند . رویا و شیرین پس از شرکت در کنکور با اعلام نتایج آن متوجه می شوند که در شهری نزدیک تهران قبول شده اند . رویا و شیرین پس از شنیدن این خبر بسیار خوب آماده سفر می شوند . آنها به دلیل آماده نبودن خوابگاه به دنبال خانه می گردند . تا اینکه از روی مجبوری خانه ای را اجاره می کنند که روبه روی آن یک خرابه قرار دارد . رفته رفته آنها متوجه گم شدن عروس ها در روز عروسیشان می شود . زندگی در این خانه ی اجاره ای حوادث و وقایعی را برای رویا و شیرین رقم می زند .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان در رابطه با پسری جوان به نام نظر است . نظر بیست و یک ، بیست و دو ساله است و یک روز برخلاف روزهای دیگر ، وقتی سوار مینی بوس می شود با دختری به نام ریحانه آشنا شده و یک دل نه صد دل عاشق او می شود . نظر و ریحانه پس از مدتی با یکدیگر ازدواج می کنند اما دیری نمی پاید که ریشه ی  زندگی آنها بر اثر حرف های دیگران رفته رفته خشک می شود . تا آنجا که نظر به خاطر حرف های ناپسندی که دیگران در مورد مادر ریحانه می زنند را قبول می کند و ناچار به جدا شدن از ریحانه می شود . سرانجام نظر از ریحانه طلاق می گیرد و هر یک مسیر زندگی خود را پیش می گیرد .
1399/05/28 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان با دردسری که شیرین دچار آن شده شروع می شود. یعنی تصادفی که با ماشین پدرش کرده و باید تا عصر آن روز آنرا تعمیر کند تا پدرش متوجه نشود و محمد که به کمک او می شتابد. آنها به خانه ای می روند برای نصب ماهواره که پول مورد نیاز خود را تامین کنند که....
1399/05/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : دو خانواده مرفه با مشکلات عدیده رورو هستند. در میان این مشکلات، مشکل جدید سر باز می زند که همه را تحت سایه خود قرار می دهد. به دختر 19 ساله این خانواده تجاوز شده است...
1399/05/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...