آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی لاله براساس داستانی واقعی درباره ی قهرمان اتومبیل رانی است که مشکلاتی بر سر راه خود دارد و ...
1400/02/14 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
به زودی ...
ژانر : اجتماعی اکشن زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : محمدحسین لطیفی کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : تولید و ساخت فیلم سینمایی « سبز ، سفید ، قرمز»  به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی پرویز امیری پس از صدور پروانه آغاز شد و در سال 1399 برای فیلمبرداری به جلوی دوربین رفت . فیلمنامه ی فیلم « سبز ، سفید ، قرمز» به قلم پیمان عباسی در ژانر اکشن با محوریتی اجتماعی  در رابطه با نخبگان ایرانی نوشته شده است . 
1399/11/30 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلم سینمایی مرد نقره ای به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی پرویز امیری در سال 1398 برای فیلمبرداری به جلوی دوربین رفت . لازم به ذکر است که تاکنون مطالبی در رابطه با خلاصه ی داستان مرد نقره ای منتشر نشده است .
1399/09/29 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری است به نام گوگو که در خانواده ی فقیری زندگی می کند . گوگو که برای امرار معاش خود و خانواده اش راه دزدی را پیش گرفته است ، یک روز با دزدیدن کیف یک زن ، متوجه ی یک نامه ی استخدامی به عنوان پرستاری از چند بچه می شود . و به هوای دزدی خود را به جای پرستار اصلی جای می زند و وارد خانه می شود . ورود گوگو به آن خانه ، حوادث و اتفاقات متعددی را به وجود می آورد .
1399/07/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با تقابل دو نسل است . نسلی از گذشته با حفظ آداب و رسوم ، عقاید پدران و مادران و گذشتگان خود در مقابل نسلی از  امروز به همراه پیشرفت علم و تکنولوژی ، بحران های اجتماعی عصر کامپیوتر ، مدرنیسم و تمامی  مسائلی که امروزه جوانان عصر جدید با آن دست و پنجه نرم می کنند . در ادامه ی داستان باید دید که در کنار هم قرار گرفتن این دو نسل باعث ایجاد  چه حوادث و رویداد هایی می گردد ؟
1399/07/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...