آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی در مدت معلوم درباره ی پسرجوان و نویسنده ای است که قصد دارد کتابی مبنی بر ارتباط جوانان به چاپ رساند و از این طریق مشکلات برخی از جوانان را حل کند ...
1400/02/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : فیلم سینمایی اتومیل به کارگردانی علی میری رامشه و تهیه کنندگی علی عبدالعلی زاده ، به مرحله ی پیش تولید رسید و سرانجام در سال 1399 برای فیلمبرداری به جلوی دوربین رفت .  فیلمنامه ی فیلم «اتومبیل» به قلم مهدی سجادپور در ژانر خانوادگی و اجتماعی نوشته است اما تاکنون بحثی از خلاصه ی داستان این اثر به میان نیامده است . 
1399/11/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با حرکت حسین ابن علی (ع) از مکه به سمت کربلا می باشد که با واقعه ی عاشورا به پایان می رسد .  در طی این مسیر اتفاقات و حوادث متعددی روی می دهد و برخی به ایشان ملحق می شوند .  
1399/10/29 بدون دیدگاه سریال ایرانی ، فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پرفسوری می باشد که به تازگی موفق به ساخت یک رستوران شده است .  رستورانی که قرار است ، در آینده به یک سفینه تبدیل می شود .  تا اینکه با ورود چهار نوجوان بازیگوش ، زمان پرواز سفینه زودتر از موعد فرا می رسد .  در نهایت سفینه به فضا می رود و در سرزمینی ناشناخته فرود می آید . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مرد متأهلی می باشد که به صورت مخفیانه دو زن را به ازدواج خود در آورده است . به گونه ای که یکی از همسران این مرد از محله های پایین شهر و دیگری از محله های بالا شهر می باشد .  این مرد سالیان سال است که با این دو زن به دور از اطلاع دیگران زندگی می کند و  از هر یک فرزندانی دارد که از وجود یکدیگر بی خبر هستند . در ادامه ی داستان حوادث و اتفاقات جالبی برای این مرد و خانواده اش رقم می خورد . و بعد از سال ها پرده از اسرار این مرد برداشته شده و حقایق و زندگی پنهانی او برای همه برملا می گردد .
1399/09/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با رویدادهایی است که در یک ساختمان بزرگ روی می دهد . تا اینکه یک روز احالی ساختمان متوجه می شوند که ، دختری به نام عسل پس از سال ها زندگی در آمریکا قرار است به ایران باز گردد و با مردی ایرانی ازدواج نماید . از آنجایی که عسل در خانواده ای ثروتمند بزرگ شده است ،  جوانان مجرد ساختمان برای رسیدن به ثروت عسل دست به کار می شوند و  برای به دست آوردن دل عسل و ازدواج با او با یکدیگر به رقابت می پردازند . تنها کسی که تمایلی به این بازی ندارد ، پسر جوان خجالتی و خودساخته ای به نام جواد است . اما حوادث و اتفاقات باعث می شود تا جواد بیشتر از دیگر جوانان درگیر این ماجرا شود .
1399/08/18 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با دختری به نام مهین می باشد که در خانواده ای فقیر زندگی می کند و از وضع مالی خوبی برخوردار نمی باشند . سرانجام یک روز مهتاب ، دوست مهین ، او را برای تولدش دعوت می نماید . مهین هم گران ترین هدیه را برای تولد دوستش مهتاب می خرد و به تولد او می رود . در این تولد اتفاقات و حوادثی دست به دست هم می دهند و مهین را با واقعیت هایی رو به رو می کنند و درس هایی را به او می آموزند .
1399/07/28 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام مجید ، یکی از اراذل منطقه ی جنوب شهر تهران است . رفته رفته مجید عاشق دختر پیرمرد عارفی به نام حاج میرزا می شود و قصد ازدواج با او را دارد . اما در این میان حاج میرزا ، برای ازدواج مجید و دخترش شرطی می گذارد و از مجید می خواهد تا دست از خلاف بردارد و سر به راه شود . مجید هم تصمیم می گیرد تا برای اثبات سر به راه شدنش به جبهه برود و بقیه ی دوستانش هم با او راهی می شوند . در این راه حوادث و مشکلات متعددی برای مجید و دوستانش رخ می دهد .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری رزمی کار می باشد که عاشق و دلداه ی دختری شده است و برای رسیدن به او  با تمامی خواستگارانش درگیر می شود و خواستگاران را با فنون رزمی ، مجروح می کند . تا به این صورت بتواند از ازدواج دختر مورد علاقه اش با فرد دیگری جلوگیری نماید . اکنون خواستگاری که غرور خود را جریحه دار می بیند برای گرفتن انتقام تصمیم می گیرد تا  فنون رزمی را آموزش ببیند . به همین جهت برای یادگیری فنون رزمی ، نزد استاد بزرگ می رود .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : دختری به دلیل نوع پوشش خود مورد توجه های فراوانی در جامعه است. یکی از بدهکاران پدر وی، بدنبال ازدواج با او، در ازای طلب خود هست...
1399/04/22 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...