ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
آخرین تریلر ها
باکس آفیس
01 Tenet 4w $3.4M Tenet
02 The New Mutants 5w $1.1M The New Mutants
03 Unhinged 7w $1.0M Unhinged
04 Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 11w $0.9M Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
05 Infidel 2w $0.7M Infidel
06 The Broken Hearts Gallery 3w $0.5M The Broken Hearts Gallery
07 Shortcut 1w $0.3M Shortcut
08 The Last Shift 1w $0.2M The Last Shift
09 Kajillionaire 1w $0.2M Kajillionaire
10 The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 7w $0.1M The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
باکس آفیس ایران
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام کامران می باشد . کامران که در دبی رستوران دارد یک روز به صورت تصادفی با دختری زیبا به نام نگار آشنا می شود . سرانجام نگار و کامران به هم علاقه مند شده و با یکدیگر ازدواج می کنند . اما بدخلقی ها و ناسازگاری های کامران پس از ازدواج باعث دلسردی نگار می شود . تا آن جایی که نگار رفته رفته به نیما (دوست صمیمی کامران) نزدیک می شود و احساسی بین آنها شکل می گیرد .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم قاتل و وحشی یک داستان جنایی است که  در آن حوادث و اتفاقات متعددی روی می دهد .
1399/07/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ی خوشبخت چهارنفره ای می باشد . مهندس با هنر مدیر کارخانه ی همسرش میترا می باشد . ثمره ی زندگی این زوج دختر و پسری به نام سام و گندم است . همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه پارسا که از خانواده ای ثروتمند است ، به خواستگاری گندم می آید . مهندس با هنر ابتدا مخالف این وصلت است اما کم کم متوجه یک سری اتفاقاتی می شود .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک خانواده ی ایرانی است که از وضع مالی خوبی برخوردار نیستند . تا اینکه یک روز برای این خانواده ی فقیر یک مهمان سرزده که تازه عروس و داماد می باشند ، از راه می رسند . تمامی همسایه ها و اهالی خانواده برای حفظ آبروی صاحب خانه دست به دست هم می دهند . هر یک تا جای امکان کمک کرده و سعی در مهیا نمودن تدارکات پذیرایی از مهمانان هستند .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با رویاهای تلخ و شیرین دو جوان می باشد که برای رسیدن به رویاهایشان دست از تلاش بر نمی دارند . در این داستان ، حسن فیلم نامه نویسی است که به همراه داوود زندگی فقیرانه ای دارد . از طرفی روزگار هم با این دو جوان سر ناسازگاری برداشته . به گونه ای که حسن هر فیلمنامه ای که می نویسد از طرف تهیه کنندگان رد می شود . تا اینکه حسن تصمیم می گیرد به خواستگاری دختر ثروتمند مورد علاقه اش برود . اما در روز خواستگاری اتفاقات و حوادث غیر منتظره ای روی می دهد . حال این سوال پیش می آید که ؛ آیا سرنوشت مطابق میل حسن تغییر خواهد کرد ؟
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : درام کمدی زبان : فارسی سال انتشار : 28 اسفند 1382 محصول : ایران کارگردان : آرش معیریان ستارگان : آتیلا پسیانی امین حیایی حدیث فولدوند محمد رضا گلزار مهناز افشار کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام امیر مرادیان ، تنها پسر یک خانواده ی ثروتمند می باشد . امیر در رابطه با روابط اجتماعی و خانوادگی با مشکل رو به رو است . مدتی است از زندگی در ایران خسته شده است و قصد ادامه ی زندگی در خارج از کشور را دارد . از طرفی مادرش مقدمات تحصیل او در امریکا را فراهم نموده و امیر قصد دارد تا با نامزدش سارا ایران را ترک کند اما پدرش با تصمیم او مخالف است . تا اینکه در روزهای آخر امیر با پیر مردی تصادف می کند و پیر مرد به کما می رود . این اتفاق در زندگی او تغییراتی را ایجاد می کند .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن معلمی به نام سیما است که با همکاری زنان محلی چرخ زندگی را به تنهایی می چرخاند . چرا که همسرش احمد کار درست و حسابی نداشته و در عوض استاد ولخرجی و عیاشی است . یک روز احمد به سیما می گوید که یکی از دوستانش فوت کرده و باید همسرش را به زادگاهش ببرد . اما سیما برخلاف میل احمد تمایل دارد که با او برود . تا اینکه وسط راه پلیس احمد و صبا را می گیرد و سیما مجبور می شود تا برای رهایی آنها ادعا کند که صبا خواهرزاده اش است . به این ترتیب هر سه به مسیر ادامه می دهند و در این سفر وقایع و اتفاقات متعددی برای آن ها رخ می دهد .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی متأهل به نام بهروز است که برای پولدار شدن قصد دارد با دختری ثروتمند به نام سیما ازدواج کند . تا اینکه نقشه ی بهروز در روز عروسی فاش می شود و پدر سیما برای حفظ آبرو در برابر اقوام راهی پیدا می کند . پدر سیما از مباشرش می خواهد تا پسری را برای بازی کردن نقش داماد معرفی کند . مباشر برادرزاده ی خود امیر را به عنوان جایگزین داماد اصلی معرفی می کند . سرانجام بعد از برگزاری مراسم سیما فرار می کند و به ویلای پدرش می رود تا از بهروز انتقام بگیرد . در این میان امیر هم به دنبال سیما روانه می شود و...
1399/06/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان با دردسری که شیرین دچار آن شده شروع می شود. یعنی تصادفی که با ماشین پدرش کرده و باید تا عصر آن روز آنرا تعمیر کند تا پدرش متوجه نشود و محمد که به کمک او می شتابد. آنها به خانه ای می روند برای نصب ماهواره که پول مورد نیاز خود را تامین کنند که....
1399/05/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : دو رفیق بخاطر کلاهبرداری به زندان افتاده و قبل از آزاد شدنشان با پیرمردی که ظاهرا اواخر عمر خود را سپری میکند ، آشنا میشوند. پیرمرد زندانی به آن ها نقشه گنجی که خود خیلی مطمئن به آن است میدهد و دو رفیق در مسیر نقسه گنج می افتند و با اتفاقات مختلفی روبرو میشوند...
1399/05/18 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...