آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : داستان فیلم سینمایی ناردون درباره ی پیرمرد رو به موتی بوده که وصیت کرده او را در روستای مجاور دفن کند .اما تعدادی از اهالی اجازه نمی دهند. در این حین حضور عشق قدیمی مشتی را از مرگ نجات می دهد.
1400/01/11 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن پولدار و مرد فقیری می باشد که با یکدیگر ازدواج نموده اند . زن پولدار به دلیل عشق و اعتمادی که به همسرش دارد ، نمایشگاه و خانه اش را به نام او می کند . تا اینکه یک روز این زن برنامه ی سفرش را می ریزد اما در میان راه سفرش کنسل می شود و به منزل باز می گردد و با خیانت همسرش مواجه می شود . به همین جهت به کمک دوستش نقشه ای می کشد تا ثروت خود را پس بگیرد و  همسرش را به همان مرد آس و پاس و فقیر قبل از ازدواجش برگرداند .
1399/09/02 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی پسر جوانی به نام جهانگیر است . جهانگیر بر اثر توطئه های یک سری افراد دستگیر می شود و سرانجام به زندان می رود . او پس از آزادی تصمیم می گیرد تا مسبب این توطئه را پیدا کند و از او انتقام بگیرد . به همین جهت نقشه ای می کشد و به همراه دوستش و نامزد او دست به گروگانگیری می زند . تا به این ترتیب بتواند انتقام روزهایی را که در زندان سپری کرده است را بگیرد .
1399/07/26 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام مجید ، یکی از اراذل منطقه ی جنوب شهر تهران است . رفته رفته مجید عاشق دختر پیرمرد عارفی به نام حاج میرزا می شود و قصد ازدواج با او را دارد . اما در این میان حاج میرزا ، برای ازدواج مجید و دخترش شرطی می گذارد و از مجید می خواهد تا دست از خلاف بردارد و سر به راه شود . مجید هم تصمیم می گیرد تا برای اثبات سر به راه شدنش به جبهه برود و بقیه ی دوستانش هم با او راهی می شوند . در این راه حوادث و مشکلات متعددی برای مجید و دوستانش رخ می دهد .
1399/07/24 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسر جوانی به نام کامران می باشد . کامران که در دبی رستوران دارد یک روز به صورت تصادفی با دختری زیبا به نام نگار آشنا می شود . سرانجام نگار و کامران به هم علاقه مند شده و با یکدیگر ازدواج می کنند . اما بدخلقی ها و ناسازگاری های کامران پس از ازدواج باعث دلسردی نگار می شود . تا آن جایی که نگار رفته رفته به نیما (دوست صمیمی کامران) نزدیک می شود و احساسی بین آنها شکل می گیرد .
1399/07/06 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم قاتل و وحشی یک داستان جنایی است که  در آن حوادث و اتفاقات متعددی روی می دهد .
1399/07/04 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ی خوشبخت چهارنفره ای می باشد . مهندس با هنر مدیر کارخانه ی همسرش میترا می باشد . ثمره ی زندگی این زوج دختر و پسری به نام سام و گندم است . همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه پارسا که از خانواده ای ثروتمند است ، به خواستگاری گندم می آید . مهندس با هنر ابتدا مخالف این وصلت است اما کم کم متوجه یک سری اتفاقاتی می شود .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک خانواده ی ایرانی است که از وضع مالی خوبی برخوردار نیستند . تا اینکه یک روز برای این خانواده ی فقیر یک مهمان سرزده که تازه عروس و داماد می باشند ، از راه می رسند . تمامی همسایه ها و اهالی خانواده برای حفظ آبروی صاحب خانه دست به دست هم می دهند . هر یک تا جای امکان کمک کرده و سعی در مهیا نمودن تدارکات پذیرایی از مهمانان هستند .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با رویاهای تلخ و شیرین دو جوان می باشد که برای رسیدن به رویاهایشان دست از تلاش بر نمی دارند . در این داستان ، حسن فیلم نامه نویسی است که به همراه داوود زندگی فقیرانه ای دارد . از طرفی روزگار هم با این دو جوان سر ناسازگاری برداشته . به گونه ای که حسن هر فیلمنامه ای که می نویسد از طرف تهیه کنندگان رد می شود . تا اینکه حسن تصمیم می گیرد به خواستگاری دختر ثروتمند مورد علاقه اش برود . اما در روز خواستگاری اتفاقات و حوادث غیر منتظره ای روی می دهد . حال این سوال پیش می آید که ؛ آیا سرنوشت مطابق میل حسن تغییر خواهد کرد ؟
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
ژانر : درام کمدی زبان : فارسی سال انتشار : 28 اسفند 1382 محصول : ایران کارگردان : آرش معیریان ستارگان : آتیلا پسیانی امین حیایی حدیث فولدوند محمد رضا گلزار مهناز افشار کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پسری به نام امیر مرادیان ، تنها پسر یک خانواده ی ثروتمند می باشد . امیر در رابطه با روابط اجتماعی و خانوادگی با مشکل رو به رو است . مدتی است از زندگی در ایران خسته شده است و قصد ادامه ی زندگی در خارج از کشور را دارد . از طرفی مادرش مقدمات تحصیل او در امریکا را فراهم نموده و امیر قصد دارد تا با نامزدش سارا ایران را ترک کند اما پدرش با تصمیم او مخالف است . تا اینکه در روزهای آخر امیر با پیر مردی تصادف می کند و پیر مرد به کما می رود . این اتفاق در زندگی او تغییراتی را ایجاد می کند .
1399/06/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...