آخرین تریلر ها
به زودی ...
ژانر : خانوادگی ، اجتماعی زبان : فارسی محصول : ایران کارگردان : محمد علیزاده ستارگان : افسانه چهره آزاد پیام احمدی نیا علی رضا استادی لیندا کیانی مهدی زمین پرداز کیفیت : 1080p & 720p
خلاصه داستان : فیلمنامه ی فیل «تروآ» به قلم محمد علیزاده در ژانر خانوادگی با محوریتی اجتماعی به تحریر در آمده است . لازم به ذکر است که تاکنون مطلبی در رابطه با خلاصه ی داستان فیلم سینمایی «تروآ» منتشر نشده است .  
1399/11/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم سینمایی «به وقت رویا» در رابطه با زندگی دختری به نام رویا می باشد .  خانواده ی رویا در آستانه ی مهاجرت به خارج از کشور ودند که با مشاهده ی افت تحصیلی رویا ، از مهاجرت صرف نظر می کنند و فقط رها ، پسرخانواده به خارج از کشور می رود .  در این میان با روی دادن حادثه ای تلخ و غیرمنتظره ، چالش بزرگی برای زیبا و همسرش امیر و  تمام اطرافیان او به وجود می آید . 
1399/11/07 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با یک دانشجوی فلسفه می باشد که یک پالتو از پدرش به ارث برده است . به گونه ای که با پوشیدن این پالتو افکار وسوسه آمیز و موذیانه ای به سراغش می آید .  به راستی اگر دشمن هستید چرا اینقدر با هم می پرید ؟ اگر دوست هستید چرا اینقدر به هم می پرید ؟
1399/10/01 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : منتظرم ، منتظر آمدن قطاری که مسافرم در آن نیست . منتظر هستم اما نه در ایستگاه بلکه روی ریل قطار . قطار لحظه به لحظه به من نزدیک تر می شود . آن سوی خط غریبه ای نظاره گر است . به چشمانش نگاه می کنم ، گویا امید در چشمانش موج می زند . روزها گذشتند ، در چشمانش گناه و حسرت را یافتم و او چشمانش را بست .
1399/09/03 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زن جوانی به نام نیکا می باشد . نیکا به کار گویندگی در برنامه های عروسکی علاقه ی بسیاری دارد ، و قصد دارد تا به دنبال علایقش برود اما همسرش که یک کارخانه ی  عروسک دارد با او مخالف است . تا اینکه نیکا به کمک استاد خود دست به ترفند هایی می زند و ماجراهایی شیرین می آفریند .
1399/08/04 بدون دیدگاه فیلم
ادامه و دانلود ...