آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی اتومیل به کارگردانی علی میری رامشه و تهیه کنندگی علی عبدالعلی زاده ، به مرحله ی پیش تولید رسید و سرانجام در سال 1399 برای فیلمبرداری به جلوی دوربین رفت .  فیلمنامه ی فیلم «اتومبیل» به قلم مهدی سجادپور در ژانر خانوادگی و اجتماعی نوشته است اما تاکنون بحثی از خلاصه ی داستان این اثر به میان نیامده است . 
1399/11/13 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با پرفسوری می باشد که به تازگی موفق به ساخت یک رستوران شده است .  رستورانی که قرار است ، در آینده به یک سفینه تبدیل می شود .  تا اینکه با ورود چهار نوجوان بازیگوش ، زمان پرواز سفینه زودتر از موعد فرا می رسد .  در نهایت سفینه به فضا می رود و در سرزمینی ناشناخته فرود می آید . 
1399/10/25 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با خانواده ی خوشبخت چهارنفره ای می باشد . مهندس با هنر مدیر کارخانه ی همسرش میترا می باشد . ثمره ی زندگی این زوج دختر و پسری به نام سام و گندم است . همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه پارسا که از خانواده ای ثروتمند است ، به خواستگاری گندم می آید . مهندس با هنر ابتدا مخالف این وصلت است اما کم کم متوجه یک سری اتفاقاتی می شود .
1399/06/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...