آخرین تریلر ها
خلاصه داستان : فیلم سینمایی لاله براساس داستانی واقعی درباره ی قهرمان اتومبیل رانی است که مشکلاتی بر سر راه خود دارد و ...
1400/02/14 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با زندگی زنی به نام سارا می باشد که به همراه همسرش حامد و دختر خردسالش به یک عروسی در شمال کشور دعوت شده است .  اما در این میان حامد ، به دلیل مشکلات کاری نمی تواند به این سفر برود . در ادامه ی داستان حوادث و اتفاقات غیرمنتظره ای برای سارا روی می دهد ، که باعث ایجاد دگرگونی هایی در زندگی او می گردد . 
1399/11/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با داستان عاشقی پسری به نام جاوید ، دانشجوی پزشکی می باشد . پزشکی که از دیدن خون و مردگان هراس دارد . تا اینکه یک روز جاوید با دختری به نام مریم آشنا می شود و قصد ازدواج با او را دارد . اما در این میان با شرط شستن هفت مرده برای ازدواج با مریم رو به رو می شود .
1399/08/20 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان این فیلم در رابطه با مردی است که با موتورش حرکات آکروباتیک انجام می دهد . سرانجام این مد در حادثه ای از دنیا می رود . اما با از دنیا رفتن او مسیر او به پایان نمی رسد چرا که  دو فزند او یعنی ستاره و شهاب تصمیم می گیرند تا راه پدرشان را در دیوار مرگ ادامه دهند .
1399/08/08 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...
خلاصه داستان : داستان فیلم درباره ی زنی بنام شیرین است که چندین سال پس از تولد پسرش رابطه سردی به زندگیشان جان بخشیده است ، او تلاش می کند تا این بحران را از بین ببرد و شادی را به زندگی خودبگرداند ولی در این میان متوجه وجود شخص سومی در زندگی زناشویی خود می شود ...پسر آنها آرمان نیز که قصد دارد با دختر مورد علاقه خود ازدواج کند اما پدر وی شرایط سختی را برای ازدواج آنها پیش روی می گذارد ...
1399/01/10 بدون دیدگاه فیلم ، فیلم ایرانی
ادامه و دانلود ...